Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ su partneriais VšĮ „Socializacijos ir darbinio mokymo centras“, BĮ Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensionas, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacija, VšĮ „Konsultus mokymai“ įgyvendina projektą „Darbdaviai už šeimai palankią darbovietę“. Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas tikslinei grupei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus ir skatinti šeimai palankios darbovietės kūrimą sukuriant motyvuojantį ir lengvai integruojamą įmonėse modelį „Šeima ir darbas“. Įgyvendinant projektą rengiami įvairūs mokymai, susiję su šeimai palankios politikos įmonėse ir visuomenėje skatinimu, lanksčiu darbo organizavimu, lyčių lygybės principo darbovietėje paisymu, šeimos ir darbo įsipareigojimų derinimu, savo interesų darbo rinkoje gynimu, šeimos įsipareigojimų pasidalijimu, socialinės atsakomybės įgūdžių ugdymu, socialinių paslaugų teikėjų vaidmeniu gerinant šeimos gyvenimo kokybę, profesinę sėkmę ir pan. temomis. Tai šiuolaikiškas projektas, nes siūlomas modelis motyvuoja verslo įmones teikti darbuotojams prieinamas paslaugas.
Mokymų temos, laikas, vieta
Motyvuojantis vadovavimas ir darbuotojų motyvacijos stiprinimas. Šių mokymų tikslas – aptarti gero vadovavimo taisykles, supažindinti su motyvacijos proceso modeliais, pagrindiniais principais, formuoti požiūrį į darbą, aptarti kas mažina įmonėje atotrūkį tarp vadovų ir pavaldinių ir kas praturtina darbą, formuoti praktinius įgūdžius kuriant pagrįstas darbuotojų motyvavimo priemones, o taip pat skatinti socialines iniciatyvas darbovietėje. Dvišalių susitarimų tikslas – geresnės teisėkūros įmonėse skatinimas.
Mokymai turi išugdyti tikslinės grupės narių kompetenciją, žinių ir motyvacijos lygį.
Mokymų datos:
2012 m. birželio 1d.
2012 m. birželio 12 d.
2012 m. birželio 20 d.
Efektyvaus darbo aspektai ir socialinių partnerių atsakomybė. Šių mokymų tikslas – aptarti, kaip pasiekti asmeninį ir profesinį pasitikėjimą, skatinti iniciatyvą darbo vietoje, išanalizuoti efektyvaus darbo aspektus, socialinius vaidmenis bei atsakomybę, suteikti žinių apie dvišalius susitarimus siekiant kokybiško asmeninio ir šeimos gyvenimo derinimo, aptariamos darbo ir asmeninio gyvenimo balanso išlaikymo metodikos, jų pritaikymas kasdienėje veikloje, išugdyti sugebėjimą analizuoti įmonės ir darbuotojo poreikius, lūkesčius siekiant bendro tikslo. Suteikiamos praktinės žinios, kaip efektyviai panaudoti įmonės kaštus, skirtus socialinėms reikmėms. Šie mokymai paskatins socialines iniciatyvas darbo vietose, suteiks žinių apie apčiuopiamą darbuotojų motyvavimo naudą įmonei (produktyvesnis darbas, lojalumas, geras įmonės vardas už įmonės ribų).
Mokymų datos:
2012 m. birželio 22 d.
2012 m. birželio 26 d.
2012 m. birželio 29 d.
2012 m. liepos 3 d.
Pažangi socialinių paslaugų darbuotojams praktika. Šių mokymų tikslas – suteikti dalyviams žinių apie Verslo socialinių paslaugų darbuotojams įstatymą. Mokymu metu dalyviams – socialiniams partneriams turi būti suteiktos žinios apie pažangią verslo socialinių paslaugų praktiką. Turi būti išanalizuota ir išdiskutuota verslo socialinė politika šalyje bei integravimas konkrečiose įmonėse. Dalyviai mokymų metu analizuos praktines situacijas, padedančias sudaryti sąlygas ir motyvuojančias darbdavius teikti darbuotojams socialines paslaugas, kurios žymiai palengvins darbuotojams derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.
Mokymų datos:
2012 m. liepos 10 d.
2012 m. liepos 12 d.
2012 m. liepos 16 d.
2012 m. liepos 18 d.
Šeimai palankios organizacijos kūrimas. Šių mokymų tikslas – suteikti žinių, kaip pritaikyti ir diegti įmonėje šeimai palankias paslaugas atsižvelgiant į įmonės politiką, formuojami įgūdžiai, kaip koordinuoti ir administruoti įmonės teikiamas paslaugas darbuotojų šeimoms, formuojamas mokymo dalyvių požiūris apie šeimai palankios organizacijos kūrimą, palengvinantis perėjimą nuo esamos prie pageidaujamos situacijos organizacijoje. Dalyviams suteikiama būtina informacija apie žmogiškojo faktoriaus valdymo organizacijoje politiką, apie atsakingų asmenų už paslaugas šeimai įmonėse įdarbinimo arba paskyrimo galimybes, atsakingų asmenų darbo funkcijas, atsakomybę, ryšius su socialinėmis institucijomis. Mokymų metu supažindinama su šeimos-darbo derinimo priemonių politiką, suteikiama informacija apie kompleksinę pagalbą kritinėje, stresinėje situacijose, aptariamos asmeninės ir tarpasmeninės streso valdymo priemonės, formuojamas estetinis požiūris į darbą.
Mokymų data:
2012 m. liepos 23 d.
2012 m. liepos 25d.
2012 m. liepos 27 d.
2012 m. liepos 30 d.
Mokymus ves Leonora Pimpienė. Lektorė 1988 m. baigė Šiaulių K. Preikšo pedagoginį institutą (specialybė – pedagogikos ir psichologijos dėstytoja). 1980–1997 m. dirbo švietimo sistemoje (iš jų 5 metus – pavaduotoja, 10 metų ėjo vadovo pareigas). 1993 m. Lietuvos mokytojų kvalifikacijos institute įgijo vadybinį cenzą. Nuo 1997 m. Valstybinio socialinio draudimo (prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos) Mokymo ir tyrimo centro vyr. dėstytoja (androgogė). Kartu su PHARE Dvynių projekto „Pagalba Lietuvai“ konsultantais ir airių kolegomis kūrė klientų aptarnavimo standartus Valstybinio socialinio draudimo sistemoje. Nuo 2006 m. – nepriklausoma organizacijų įmonių santykių vystymo konsultantė. Turi 15 metų organizacijų darbuotojų žinių gilinimo ir įgūdžių tobulinimo seminarų vedimo patirties. Skaito seminarus vadovavimo, derybų vedimo, laiko planavimo ir valdymo, komandinio darbo, efektyvaus bendravimo, kokybiško klientų aptarnavimo, organizacijos įvaizdžio kūrimo, įtaigaus viešojo kalbėjimo įgūdžių formavimo, konfliktų bei streso valdymo temomis.
Mokymų grupė: 18 žmonių.
Mokymų vieta: viešbutis „Europa City“, J. Jasinskio g. 14, Vilnius.
Mokymų dienotvarkė:
9:00 – 10:30 Mokymai
10:30 – 10:45 Pertraukėlė
10:45 – 12:15 Mokymai
12:15 – 13:15 Pietūs savarankiškai
13:15 – 14:45 Mokymai
14:45 – 15:00 Pertraukėlė
15:00 – 16:30 Mokymai
Išankstinė registracija būtina!
Registruojantis būtina nurodyti mokymų temą, datą, dalyvio vardą, pavardę ir telefono numerį.
Registracija bei informacija teikiama:
Telefonu (46) 31 11 56
El. paštu: info@grandpartners.lt