Bendra informacija apie mokymus
Data: 2008 m. rugsėjo 30 d. (antradienis)
Vieta: „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“ konferencijų salė (H. Manto g. 84, Klaipėda)
Trukmė: nuo 9 iki 15.30 val.
Dalyvių skaičius: apie 20 žmonių
Formatas: viena kavos pertrauka, pietūs (už pietus moka patys dalyviai)
Verslo konsultantas: psichologas Robertas Ambrazevičius
Investicija: Mokymus inicijuoja VšĮ „Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas“, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė. Dalyvavimas mokymuose nemokamas
Kam skirti šie mokymai?
Mokymai prioriteto tvarka skirti KMTP nariams, inovacinę veiklą vykdančioms Klaipėdos miesto įmonėms ir Klaipėdos miesto SVV įmonėms. Tikslinė auditorija – besikuriančių įmonių vadovai, vidutinio lygio vadovai ir pardavimo specialistai, norintys išmokti „skaityti“ pašnekovo kūno kalbą, geriau suprasti jo emocinę būseną ir nuspėti, ko iš jo laukti bei tikėtis.
Jūsų situacija
Jūs einate į banką prašyti paskolos verslui, Jūsų laukia svarbus dalykinis susitikimas ar derybos, kuriame pristatysite naują savo projekto idėją. O gal Jums reikia apsispręsti atleisti ar neatleisti prasižengusį savo darbuotoją? Ir visa tai tikrai nesibaigs, kol Jūs esate vadovas. Ar pakanka būti logišku ir tvirtu, kad sėkmingai išspręstumėte visus bendravimo klausimus? O jeigu Jūsų tiesiog neišklausys? Ką daryti, jei Jums nejauku, pristatant savo projektą, mintis ar planus? Ar jaudinasi visi? Ar tai labai atsiliepia darbo kokybei, o jei atsiliepia, tai kaip?
Mokymų metu pažvelgsime į daugelį svarbių klausimų:
-
Kas yra mūsų erdvė, asmeninės erdvės zonos, teritorinis imperatyvas.
-
Kaip pakelti savo statusą, organizuojant darbo erdvę?
-
Fizinio kontakto, gestų, pozų reikšmė.
-
Kaip žmonės bendrauja, sėdėdami už stalo?
-
Konteksto reikšmės svarba, analizuojant neverbalinę kalbą.
-
Savokos, apibūdinančios žmogaus emocijų sferą (stresas, frustracija, vidinis konfliktas, krizė).
-
Agresija ir autoagresija. Kaip šios būsenos pasireiškia gyvenime, emociškai sunkiose bendravimo situacijose?
-
Empatija. Kaip ja pasinaudoti?
-
Kaip informacijos deficitas veikia mūsų emocijas? Kaip to išvengti?
Metodika: kaip to sieksime?
Mokymų metu atliksime praktines užduotis, filmuosime situacijas, kartu stebėsime ir analizuosime bendravimo efektyvumą neverbalinės komunikacijos kontekste. Diskutuosime, aptarsime tai, ką seminaro metu išmokome ir pastebėjome. Dalyviai turės galimybę specialia metodika anonimiškai įsivertinti kai kurias asmenines savybes.
Konsultantas
ROBERTAS AMBRAZEVIČIUS – konsultantas-psichologas, turintis 10 metų patirtį psichodiagnostikos srityje, 3 metus dirbęs Klaipėdos miesto savivaldybės sociologinėje tarnyboje, 4 metai privačioje psichologinių konsultacijų įmonėje, 12 metų versle – rinkodaros direktoriaus pareigose. Daugiau nei 4 metus konsultuoja Klaipėdos įmonių vadovus personalo valdymo klausimais, atlieka asmenybės vertinimus, veda bendravimo, personalo valdymo seminarus, atlieka vidinius organizacijos tyrimus.